Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac

Belangrijkste voorzieningen

  • 43 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac villa van 43 vierkante meter biedt onderdak aan maximaal 6 gasten en ligt in de buurt van Étang d'Aureilhan, op 7 minuten te voet vandaan. Het vakantiehuis biedt mogelijkheden om windsurfen, wandelen en tafeltennis in de omgeving, op afstand van 3 km van Clocher-porche de Mimizan.

    Deze 2-slaapkamer villa is binnen 10 rijden van Bornes de sauvete de Mimizan, in een strandgebied gelegen. Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac villa is gelegen binnen 3,1 km afstand van gebedshuizen zoals Eglise Notre-Dame de l'Assomption. De 1-badkamer woning is op 25 minuten wandelafstand van de Bloemenpromenade gesitueerd.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    In een complete keuken in Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac villa zijn er een waterkoker, een koelkast en een oven. Le Calicoba biedt gasten Franse gerechten en ligt in de buurt van de villa.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00

    Kameropties bij Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac Restaurant foto Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac Buitenkant foto Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac Gangen foto Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac Voorzieningen foto Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac Keuken foto Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac Bedden foto Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac Buitenkant foto Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac Zakenleven foto Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac Zwembad foto Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac Natuur foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 43 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in de villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in de villa.
    • Zijn huisdieren toegestaan in Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac villa?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac villa?
      Gasten van Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac villa kunnen onder andere de Bloemenpromenade (2 km), Clocher-porche de Mimizan 3) en Bornes de sauvete de Mimizan 3,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Lenalac - Residence 3 Etoiles - Aureilhan Bord Du Lac